Επικοινωνία

 

shisansushiathens sushiathens Shisan sushi bar athens cholargos argyroupoli peristeri japanese asian food culture cuisine fusion

ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί μας, θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε!



ΦΟΡΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Shisan Sushi Bar Cholargos

Shisan Sushi Bar Cholargos

Λεωφόρος Μεσογείων 204, Χολαργός, Αττική, 155 61

Τηλέφωνο:+30 210 651 0011

Email: cholargos@shisan.gr

  • Δευτέρα - Κυριακή 12:00-00:30

Ώρες Delivery

  • Δευτέρα - Κυριακή 12:00-00:30
Shisan Sushi Bar Athens

Shisan Sushi Bar Athens

Καλαμιώτου 25, Ψυρρή, Αθήνα, 106 81

Τηλέφωνο:+30 210 323 1230

Email: athens@shisan.gr

  • Δευτέρα - Κυριακή 12:00-00:30

Ώρες Delivery

  • Δευτέρα - Κυριακή 12:00-00:30
Shisan Sushi Bar Argyroupoli

Shisan Sushi Bar Argyroupoli

28ης Οκτωβρίου 44, Αργυρούπολη, Αττική, 164 52

Τηλέφωνο:+30 211 411 0077

Email: argyroupoli@shisan.gr

  • Δευτέρα - Κυριακή 12:00-00:30

Ώρες Delivery

  • Δευτέρα - Κυριακή 12:00-00:30
Shisan Sushi Bar Peristeri

Shisan Sushi Bar Peristeri

Αιμιλίου Βεάκη 36, Περιστέρι, Αττική, 121 34

Τηλέφωνο:+30 210 575 7880

Email: peristeri@shisan.gr

  • Δευτέρα Κλειστό
  • Τρίτη - Κυριακή 12:00-00:30

Ώρες Delivery

  • Δευτέρα - Κυριακή 12:00-00:30
Shisan Sushi Bar Koridallos

Shisan Sushi Bar Koridallos

Πλ. Παγκόσμιας Ειρήνης 4, Κορυδαλλός, Αττική, 181 20

Τηλέφωνο:+30 210 494 9584

Email: koridallos@shisan.gr

  • Δευτέρα - Κυριακή 12:00-00:30

Ώρες Delivery

  • Δευτέρα - Κυριακή 12:00-00:30
Shisan Sushi Bar Galatsi

Shisan Sushi Bar Galatsi

Λεωφ. Βεΐκου 7, Γαλάτσι, Αττική, 11146

Τηλέφωνο:+30 210 213 0072

Email: galatsi@shisan.gr

  • Δευτέρα - Πέμπτη 12:00-00:30
  • Παρασκευή Κλειστό
  • Σάββατο 12:00-00:30
  • Κυριακή 12:00-00:30

Ώρες Delivery

  • Δευτέρα - Πέμπτη 12:00-00:30
  • Παρασκευή Κλειστό
  • Σάββατο 12:00-00:30
  • Κυριακή 12:00-00:30









Αποστολή μηνύματος